Film, Televizyon

Köfte Yağmuru 2 Tek Link Türkçe Dublaj Torrent İndir İzle

Tarafından 01 Mart 2013 tarihinde, Film, Televizyon kategorisinde yayınlanmıştır.

Köfte Yağmuru 2 Tek Link Türkçe Dublaj Torrent İndir İzle

Hemen herkesin izlediği bir çizgi filmin 2. filmi çıkmaya hazırlanıyor.Öncelikle birinci filmini biraz hatırlayalım izlemeyenler için kesinlikle tavsiyedir.Flint Lockwood zeki bir çocuktur.Flint insanların iyiliği için bir alet yapmaya karar verir.Bir tür makine yapar ve bilgisayarla kontrol etmektedir.Makinenin özelliği şudur.İstediğiniz yiyeceği yapabiliyor.Sınırsız yiyebilirsiniz.İlk günler herkes tarafından beğenilen ve çok sevilen bir makine olmuştur.Flint makine yardımıyla tüm şehri dondurma ile donatıyor.Bazı günler ise köfte yağdırıyor.Hergün değişik şeyler yağdırarak, kasabanın çok sevdiği kişi olmuştur.Fakat işler sonunda kontrolden çıkar.Ve makine tek başına bir canavara dönüşür.Bu canavar git gide büyür.Devasa yiyecekler insanlara zarar vermeye başlar.Daha sonra Flint makinesinin derinliklerine inerek onu imha eder.Tüm halk eski hayatına tekrar döner.

Köfte Yağmuru 2 tamda burada başlıyor.Flint, durdurduğunu sandığı icadının evrimsel bir işlev bozukluna neden olarak halen çalışmakta olduğunu öğrenir.Makine hayvan ve yiyecek karışımı canavarlar oluşturur.Bu mutant canavarları arkadaşlarıyla yenmesi gerekir.

Yakın zamanda çıkması beklenilen köfte yağmuru 2 aslında köfte yağmuru 1′in hikayesine çok benzemektedir.Ron Barrett,Judi Barrett iki senarist nasıl bişeyler çıkardığını merak ediyoruz.Beklentileri karşılamasını umut ediyoruz.Toplam 100 dakika olacak güzel bir çizgi film.Sinemada çocuğunuzu yayınıza alıp izleyebilirsiniz.Bu çocuk işi izlenirmiymiş diyebilirsiniz.Fakat size katılmıyorum. İzlerken sıklacağınızıda sanmıyorum. İyi seyirler iyi eğlenceler…

1.409

Yazar Hakkında

admin -


Son Eklenenenler
Çok Okunanlar
Flash Tv İzle- Google Ping - Google Ping